Sınırsız sohbetin adresi

Sohbet sitelerine üye olan kişiler anlık olarak bu sitelerdeki sohbet odaları ile bağlantı kurarak doyasıya sohbet etmenin tadına varabilir.

Sınırsız sohbetin adresi Yaşam

Bu sohbet odaları farklı sohbet alanlarında oluşturulmuş ve içeriğindeki farklı üyelerle sohbet imkanı yaratmıştır. 100'den fazla kullanıcıya sahip olan www.mor.gen.tr sohbet sitesi, bu anlamda geniş sohbet odaları ile üyelerine etkili bir sohbet hizmeti sunuyor.

Site üzerinde VIP sohbet odaları, radyo-müzik odaları, mobil odalar, oyun odaları ve ilişki odaları gibi çok farklı sohbet odaları bulunuyor. Kendi arayışlarınıza uygun olan sohbet odasına bağlanarak sohbet etme keyfine varabilirsiniz.

Sohbet Odalarına Giriş

Site üzerinden sohbet odalarına bağlanmak için siteye giriş yapmanız yeterli. Site bu kısımda sizlerden üyelik istemiyor. Yalnızca bir adet rumuz yazarak sohbete bağlanılabiliyor. sohbet site içerisinde menü şeklinde sıralanmıştır. Hangi konudaki sohbet sitesine bağlanmak istiyorsanız üzerine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Sohbet odalarının üzerinde bastığınız zaman ilk önce size genel bir sohbet penceresi açılacak ve sağ tarafta odada bulunan kişilerin rumuzları çıkacaktır. Bu kısımda dilerseniz büyük sohbet penceresinden genel mesaj gönderebilir ya da sağ taraftaki rumuzlardan istediğiniz birinin üzerine tıklayarak özel mesaj gönderebilirsiniz.

Güvenilir Sohbet

Site içerisinde chat odaları yüksek güvenlikle korunuyor. Siteye girişte sizlere tüm kurallar detaylı bir şekilde sunulur ve okumanız istenir. Kişiler sohbet odalarında bu kurallara aykırı davrandığı takdirde direkt olarak uzaklaştırılır. Aynı zamanda 18 yaşından küçüklerin bu siteye bağlanması da yasaklanmıştır. Site ayrıca sohbet odalarında kişilerin genel ahlak ve etiğe, kişi haklarına dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunuyor. Yazım yanlışları konusunda da sohbet odalarına bağlanmadan önce üyelerine uyarılar yapan site, doğru ve etkili konuşmayı da öğretiyor. Sohbet odalarında herhangi bir şekilde istismar yaşanmaması adına rumuzların oluşturulmasına da dikkat ediliyor. Hiçbir kişi genel etiklere uymayan rumuzlar oluşturamazken bu tarz bir girişimde bulunan kişilerin üyeliği de kabul edilmez. Sitede yer alan en öncelikli kural ise Türkiye Cumhuriyeti lideri Mustafa Kemal Atatürk'e herhangi bir şekilde hakaret içeren söylemlerin olmamasıdır. Bu konudaki ihlallerle kişiler direkt olarak sistemden uzaklaştırılır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar